Algemeen klassement

De leider van de Holland Cup krijgt de groene leiderstrui om de schouders, en komt volop in de spotlights.

 Algemeen 

 Ploegen

1 David Dekker100Team SEG Racing Academy
2 Brenton Jones80Team Canyon - DHB p/b Soreens
3 Matthew Bostock70Team Canyon - DHB p/b Soreens
4 Maxime de Poorter60Team Tarteletto - Isorex
5 Bas van der Kooij50Team Beat Cycling Club
6 Ramon van Bokhoven40Team Metec-TKH Continental Cy
7 Arne Marit36Team Lotto Soudal Development
8 Mario Spengler32Team Team Lotto - Kern Haus
9 Zak Coleman30Team Acrog-Tormans
10 Jordi Meeus28Team SEG Racing Academy
11 Jarrad Drizners26Team Hagens Berman Axeon
12 Ian Spenkelink24Team WPGA Wielerploeg Groot A
13 Adne Koster22Team Metec-TKH Continental Cy
14 Daa van Sintmaartensdijk20Team VolkerWessels-Merckx Cyc
15 Björn Bakker18Team Vlasman Cycling Team
16 Andrew Tennant16Team Canyon - DHB p/b Soreens
17 Julien van den Brande14Team Tarteletto - Isorex
18 Cole Davis13Team Hagens Berman Axeon
19 Joren Bloem12Team Sensa-Kanjers voor Kanje
20 Alfred George11Team National Team Great Brit
21 Victor Broex10Team WPGA Wielerploeg Groot A
22 Elmar Reinders9Team Riwal Readynez Cycling T
23 Robin Blummel8Team VolkerWessels-Merckx Cyc
24 Evan Burtnik7Team X-Speed Unite Conti Team
25 William Tidball6Team National Team Great Brit
26 Laurenz Rex5Team Wallonie-Bruxelles Devel
27 Wim Wittenberg4Team WV De Jonge Renner
28 Ruben Buitendijk3Team Wielerteam Reggeborgh
29 Jelle Bootsveld2Team Metec-TKH Continental Cy
30 Marten Kooistra1Team Beat Cycling Club
45 Dennis van der Horst0Team Metec-TKH Continental Cy
58 Lennert van Eetvelt0Team Lotto Soudal Development
32 Félix Dopchie0Team Wallonie-Bruxelles Devel
79 Steve Lampier0Team Ribble Weldtite Pro Cycl
87 Samuel Watson0Team National Team Great Brit
99 Rasmus Bøgh Wallin0Team Riwal Readynez Cycling T
82 Adam Lewis0Team Beat Cycling Club
72 Jordy Bouts0Team Tarteletto - Isorex
83 Daan Hoeyberghs0Team Acrog-Tormans
61 Arne Peters0Team Vlasman Cycling Team
57 Guillaume Seye0Team Beat Cycling Club
85 Tim Bierkens0Team Allinq-Krush-IJsselstree
77 Peter Schulting0Team VolkerWessels-Merckx Cyc
69 Lukas Märkl0Team Team Lotto - Kern Haus
67 Christoffer Lisson0Team Riwal Readynez Cycling T
66 Maikel Zijlaard0Team SEG Racing Academy
54 Karsten Veen0Team John Deere Cycling Team
48 Adrie Lindeman0Team John Deere Cycling Team
62 Lucas Eriksson0Team Riwal Readynez Cycling T
47 Joshua Teasdale0Team X-Speed Unite Conti Team
94 Jesper Rasch0Team SEG Racing Academy
78 Roe van Sintmaartensdijk0Team Wielerteam Reggeborgh
59 Alex Paton0Team Canyon - DHB p/b Soreens
100 Jip Steman0Team Sensa-Kanjers voor Kanje
90 Harm Celi0Team Allinq-Krush-IJsselstree
89 Callum Macleod0Team Canyon - DHB p/b Soreens
46 Harrison Sweeny0Team Lotto Soudal Development
88 Nicolas Marthe0Team Wallonie-Bruxelles Devel
51 Bryan Bouwmans0Team WV De Jonge Renner
84 Abe Celi0Team VolkerWessels-Merckx Cyc
56 Kars ten Boske0Team Sensa-Kanjers voor Kanje
73 Sébastien Grignard0Team Lotto Soudal Development
63 Stef Krul0Team Metec-TKH Continental Cy
71 Emil Nygaard Vinjebo0Team Riwal Readynez Cycling T
91 Jonas Bresseleers0Team Acrog-Tormans
31 Rick Ottema0Team Metec-TKH Continental Cy
97 Sean Quinn0Team Hagens Berman Axeon
42 Marvin Tasset0Team Wallonie-Bruxelles Devel
93 Nick van der Meer0Team VolkerWessels-Merckx Cyc
60 Marc Dörrie0Team Team Lotto - Kern Haus
86 Rhys Britton0Team National Team Great Brit
44 Jasper Schouten0Team Allinq-Krush-IJsselstree
74 Jasper Haest0Team Wielerteam Reggeborgh
43 Dan Gardner0Team Tarteletto - Isorex
33 Luuc Bugter0Team Beat Cycling Club
34 Jacob Relaes0Team Tarteletto - Isorex
40 Lars Hohmann0Team Metec-TKH Continental Cy
39 Tom Vermeer0Team Acrog-Tormans
53 Daan Hoole0Team SEG Racing Academy
64 Jens Reynders0Team Hagens Berman Axeon
92 Jarno Gmelich Meijling0Team Allinq-Krush-IJsselstree
36 Robert William Kessler0Team Team Lotto - Kern Haus
101 Arne de Groote0Team Acrog-Tormans
35 Stan van Tricht0Team SEG Racing Academy
52 Manuel Michielsen0Team WV De Jonge Renner
76 Yves Coolen0Team Beat Cycling Club
50 Robin Lowik0Team Allinq-Krush-IJsselstree
98 Maxim van Gils0Team Lotto Soudal Development
38 Martijn Rasenberg0Team Wielerteam Reggeborgh
96 Charles Page0Team Ribble Weldtite Pro Cycl
37 Frederik RAßMANN0Team Team Lotto - Kern Haus
55 Lars Oreel0Team Wielerteam Reggeborgh
41 Wiebe Scholten0Team Vlasman Cycling Team
68 Lennert Teugels0Team Tarteletto - Isorex
95 Kevin Reuvers0Team HSK Trias Mooi Jong
70 Kim Magnusson0Team Riwal Readynez Cycling T
49 Damien Clayton0Team Ribble Weldtite Pro Cycl
80 Thymen Arensman0Team SEG Racing Academy
75 Alex Colman0Team Canyon - DHB p/b Soreens
81 An Rodrigues de Carvalho0Team Hagens Berman Axeon
65 Max Kroonen0Team VolkerWessels-Merckx Cyc